VESTI

UŽIVO: Zvezda – Ludogorec 1:0

Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Ludogorec, u meču petog kola grupne faze Lige Evrope. Trenutni rezultat 1:0 za Zvezdu.

85. minut – Ivanić zamalo. Još jedan udarac Ivanića sa ivice kaznenog. Lopta je okrznula prečku.

81. minut – Dvostruka izmena. Lazetić i Sanogo umesto Pavkova i Kange.

76. minut – Pritisak gostiju. Zvezda se povukla i čeka kontru, gosti pritiskaju, ali za sada ne dolaze do šanse.

71. minut – Pokušaj Ivanića. Iz okreta sa ivice kaznenog gađa gornji levi ugao, ali šut nije imao dovoljnu jačinu. Lako je to uhvatio Padt.

69. minut – Žuti za Krstičića. Čim je ušao dobija žuti karton zbog prigovora.

68. minut – Kanga hteo kao protiv Krasnodara. Udarac sa 25 metara iz “dropke” odlazi pored gola. Bilo je nezgodno.

65. minut – Dvostruka izmena. Izlaze Despodov i Goncalveš, ulaze Manu i Kafumana.

63. minut – Žuti za Srnića. Zbog oštrog starta.

21.814 gledalaca na tribinama stadiona Rajko Mitić.

62. minut – Pavkov pored gola. Oprobao je udarac sa 18 metara i gađao pored gola.

57. minut – GOOOL!!!! Fantastičan gol Mirka Ivanića! Sa preko 20 metara pogađa u rašlje! Video je da je golman izašao i sjajno pogodio. Prelep gol.

54. minut – Odličan pokušaj Pavkova. Pavkov je odlično šutirao iz teške situacije, ali je namučio protivničkog golmana – novi korner za crveno-bele.

47. minut – Ben gađao glavom. Srnić ubacio u gužvu iz kornera, Ben je samo skočio i pokušao glavom, ali je lopta otišla preko gola.

Počeo je drugi deo igre. Ben je ušao umesto Kataija.

ivanic, zvezda, ludogorec

45. minut – Ogromna prilika za Ivanića! Katai ga je proigrao, ostao je Ivanić usamljen na sedam metara iskosa sa leve strane i gađao pored gola u spoljni deo mreže.

40. minut – Kanga šutira. Udarac iz trka sa preko 20 metara odlazi metar pored leve stative.

38. minut – Dobar pokušaj Ivanića. Mirko Ivanić je šutirao sa velike udaljenosti, nezgodno za protivničkog golmana – korner za crveno-bele.

36. minut – Nekoliko pokušaja Zvezde da napravi nešto. Svaki je bio bezuspešan. Bez prave šanse za domaću ekipu.

29. minut – Najbolja šansa na meču. Prva prava prilika na utakmici, i to za goste. Odličan napad, Jankov je šutirao snažno sa ivice kaznenog prostora, ali je Borjan bio spreman i na mestu.

zvezda54689

25. minut – Inicijativa gostiju. Ekipa iz Bugarske ima loptu u nogama, Zvezda strpljivo i bez srljanja čeka svoju priliku.

18. minut – Nešto mirniji deo igre. Bez uzbuđenja na stadionu “Rajko Mitić”, posle početnog pritiska Zvezde.

11. minut – Ludogorec “smirio” Zvezdu. Oslobodili su se početnog pritiska.

7. minut – Prvi ozbiljniji napad gostiju. Sotiriju je probao glavom posle centaršuta, ali je bio neprecizan.